Duyarlı Ege Platformu

Duyarlı Ege Platformu, Ege Üniversitesi İşletme Topluluğunun sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürüttüğü bir platformdur. 2015 yılında kurulan bu platform günümüzde hâla aktif olarak çeşitli etkinlikler ve projeler ile yardıma ihtiyacı olan her canlının hayatına dokunmayı hedefler.

Başlıca Faliyetlerimiz:
Uluslararası Duyarlılık Panayırı
Barınak Gezileri
Kardeş Köy Okulu Ziyareti
Kan ve Kök hücre Bağışı
Farkındalık Seminerleri
İzot Farkındalık Müzikali
Kardeşlik Kupası

image

Kariyer Melekleri

Kariyer Melekleri; Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ege Üniversitesi İşletme Kulübü ve Peryön İnsan Kaynakları Yönetim Derneği tarafından 2016 yılında öğrencilere doğru kariyer planlamalarına yardımcı olması amacıyla başlatılan ve günümüzde faaliyetlerinin tamamı Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından sürdürülen mentor – mentee programıdır.
image

Ege İş-Staj Platformu

Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun alt markalarından biri olan Ege İş – Staj Portalı çeşitli sosyal medya adreslerinde şu an öğrenimine devam etmekte olan öğrencilere ve mezunlara yönelik iş ve staj ilanlarının paylaşıldığı bir platformdur. Topluluğumuzun İş – Staj birimi üyeleri tarafından yönetilen bu platform 2016 yılında beri faaliyet göstermektedir. Bu portalın amacı iş ve staj arayan insanların güncel ilanların birçoğunu tek bir platformda toplu halde görebilmelerini ve yararlanabilmelerini sağlamaktır.
image